Web Analytics

Türkiye'nin TOGG Destek Forumu!

Yerli otomomobil TOGG'a dair merak ettiğiniz ne varsa hemen foruma üye olup topluluğa soru sorabilirsiniz!
  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.

Togg Araçlarda Ötv İndirimi Hakkında

TOGGTR

Üye
Katılım
28 Ocak 2023
Mesajlar
20
Aldığı Beğeni
4
Puanları
0

Togg Araçlarda Ötv İndirimi Hakkında

Büyük bir heyecanla beklenen ve önümüzdeki yılın ilk ayları ile piyasaya çıkacak olan Togg için son derece avantajlı vergi indirimi gündeme geldi. Togg araçlarda ötv indirimi hakkında merak edilenler Meclis’te kabul gören önerge ile halka arz edildi.

Milyonlarca kişi tarafından büyük ilgi gören Togg marka araçlar için harekete geçen meclis torba yasa ile bu araçlarda büyük vergi indirimini hedefledi. Seçimlerden önce yasalaşması beklenen ötv indirimi bu araca sahip olmak isteyenler için büyük avantaj olarak görülmekte.

Tanıtımının yapılması ile Türkiye gündemde olan bu araçların fiyatı da herkes tarafından merakla beklenmekteydi. Yapılacak olan düzenleme ile bu araca sahip olmak isteyenlerin aracı çok daha uygun fiyatlardan satın alacağı kesinleşmiş bulunmakta.

images (1).jpg

Yerli Otomobile Ötv İndirimi Desteği

Yerli otomobil markası olarak herkesi heyecanlandıran elektrikli otomobil Togg şimdilerde cazip ötv indirimi ile gündemi meşgul etmekte. Togg araçlarda ötv indirimi hakkında şuan net bir açıklama olmamasına rağmen meclisin bu konu hakkında çalışmalar yaptığı bilinenler arasında yer almakta.

Yasa teklifi hazırlıkları son sürat devam ederken, bu indirim sayesinde piyasaya adım atacak olan yerli otomobilin çok daha fazla alıcı ile buluşması sağlanacak. Elektrikli olarak piyasaya sürülecek olan bu yeni nesil aracın makul fiyat aralıkları ile satışa sunulması yerli yatırım olarak da değerlendirilen bu otomobilin çok sayıda kişiye ulaşmasını sağlayacaktır.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Konular

Üst