Web Analytics
Pininfarina Tasarım Şirketinin Öne Çıkan Tasarımları | Türkiye'nin TOGG Forumu!

Pininfarina Tasarım Şirketinin Öne Çıkan Tasarımları

  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.

LORD01

Yönetici
Moderatör
Katılım
22 Ocak 2023
Mesajlar
1
Aldığı Beğeni
8
Yaş
35

Pininfarina Tasarım Şirketinin Öne Çıkan Tasarımları​

Yeni otomobilin tasarımına hangi firma yardım etti? Yeni otomobilin tasarımını yapan firma hangisi? Yerli otomobilin tasarımına yardım eden firma diğer yaptıkları araçların tasarımları ile de dikkat çekiyor. Tasarımını yaptığı bazı araçlar şunlardır ;

K550 : İtalya'nın en şık tasarımlarından birine sahip araç 2017 yılında görücüye çıkmıştı. Yerli otomobilin de çok benzetildiği araç, şık ve farklı tasarımı ile Dünyaca göz dolduran bir modeldir. Uzun gövdesi ve arka kısmının 5 koltuklu oluşu ile dikkat çekiyor.

K350: Yerli otomobilin tasarımına benzetilen bir diğer İtalyan aracı K350, '' Hybrid Kinetik Group'' için tasarlanmış bir araçtır. Elektrikli oluşu ile dikkat çeken araç, yerli otomobilimiz C- Suv modeline çok benzetiyor.

Maserati Granturismo: Pininfarina ‘ nın , tasarım harikası olan araç özellikle radyatör ön ızgarası ile oldukça dikkat çekiyor. 2007 yılında Dünyaya tanıtılan araç özellikle retro tasarımlarıyla oldukça ilgi çekti.

Ferrari F12 Berlinetta: 2012 yılında tanıtılan araç ikonik kırmızı rengi ve şık tasarımı ile AutoDesign Awards tasarım ödülünü aldı.

 

Bu konuyu görüntüleyenler

Üst