Web Analytics

Türkiye'nin TOGG Destek Forumu!

Yerli otomomobil TOGG'a dair merak ettiğiniz ne varsa hemen foruma üye olup topluluğa soru sorabilirsiniz!
  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.

Kredi ile TOGG almak istiyorum?

LORD01

Yönetici
Moderatör
Katılım
22 Ocak 2023
Mesajlar
1
Aldığı Beğeni
8
Puanları
0
Yaş
36

Kredi ile TOGG almak istiyorum?​Değerli arkadaşlar bu gün sizlere Kredi ile TOGG almak istiyorum? Araç kredisi çekerek Togg alabilir miyim? Yada Togg için kredi imkanı olacak mı? Bu soruları sizler için detaylandırmak istiyorum.

Kredi ile TOGG almak istiyorum?

Evet arkadaşlar sıkça sorulan bir sorudur. Bankalar belli bir miktara kadar kredi veriyor. Araç kredisi olarak çekebileceğiniz miktar sınırlı olduğundan dolayı ilerleyen süreçte bu miktarı yükseltirler ise sizler de milli otomobilimiz Togg'u satın alabilirsiniz. Şu gün itibariyle de bir kısmını öncesinden peşinat vererek bir kısmını da banka kredisi olarak çekip alabilirsiniz. Bu günlerde konut kredi miktarı artırıldığı için muhtemelen araç kredi miktarı da artırılabilir. Eğer bu artış yapılırsa direkt Togg'un satışa sunulacak fiyatına kadar kredi kullanabiliriz.

TOGG'a özel kredi imkanı olacak mı?
Cevabımız şu anda öyle bir imkan yoktur. Bu tip kredi imkanı yapan firmalar ve bankalar arasında gerçekleşecek anlaşmaya bağlıdır. Şimdilik böyle bir anlaşma olmadığı için henüz böyle bir imkan bulunmuyor diyebiliriz. Ayrıca ilerleyen zamanlarda da bu tip anlaşmaların Togg firması tarafından yapılma olanağını yüksek görüyorum. Çünkü yenilikçi ve stratejisi iyi bir firma diyebilirim. İnsanların isteklerini takip eden bir yönetim anlayışının olduğunu düşündüğümden dolayı ilerleyen zamanda Togg için özel kredi imkanlarının olacağını düşünüyorum.

Sizler bu imkanlar olursa Togg almak için kredi çeker misiniz?
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Konular

Üst