Web Analytics
Kayseri'de 16 ilçe belediyesine TOGG tahsis edilmesi hedefleniyor | TOGG Destek Forumu!

Kayseri'de 16 ilçe belediyesine TOGG tahsis edilmesi hedefleniyor

  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.

LORD01

Yönetici
Moderatör
Katılım
22 Ocak 2023
Mesajlar
1
Aldığı Beğeni
8
Yaş
35

Kayseri'de 16 ilçe belediyesine TOGG tahsis edilmesi hedefleniyor​

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, 16 ilçe belediye başkanının yerli ve milli otomobil TOGG'u hizmet aracı olarak kullanması için Büyükşehir Belediye Meclisi'nde karar alacaklarını bildirdi.​

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, Büyükkılıç, kasım ayı meclis toplantısında Cumhuriyetin 99'uncu yılına armağan olarak banttan indirilen Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) ile ilgili değerlendirmede bulundu.
Türkiye'nin milli otomobil çalışmasının hayırlı olmasını temenni eden Büyükkılıç, Büyükşehir Belediyesi olarak 38 TOGG talebinde bulunduklarını belirtti.
Örnek teşkil etmesi için 16 ilçe belediye başkanının yerli ve milli otomobil TOGG'u hizmet aracı olarak kullanmasını amaçladıklarını vurgulayan Büyükkılıç, "Yerli ve mili arabalar gelince her ilçeye birer tane, meclisimizden karar alıp, ihtiyacı olan ilçelerimizin kullanımına sunmak en doğru olanı diye düşünüyorum." ifadelerini kullandı
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Son Konular

Geri
Üst