Web Analytics

Türkiye'nin TOGG Destek Forumu!

Yerli otomomobil TOGG'a dair merak ettiğiniz ne varsa hemen foruma üye olup topluluğa soru sorabilirsiniz!
  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.

İpucu En Hızlı Şarj Olan Elektrikli Araçlar Hangileridir?

Mehmet

Yönetici
Admin
Katılım
29 Nis 2021
Mesajlar
2,569
Çözümler
4
Aldığı Beğeni
30
Puanları
0
Doğa dostu bir ulaşım aracı olarak dikkat çeken ve popülerliği her geçen gün artan elektrikli otomobiller, küresel boyutta yaygınlaşmaya devam etmektedir. Otomobil sektöründeki üreticilerin yanı sıra çeşitli teknoloji firmaları da bu alanda faaliyetlerini artırmaktadır. Kullanıcılar, yeni dünya düzeninde yer alması muhtemel olan elektrikli araçlar arasından tercih yapmaya çalışmaktadır.

En hızlı şarj olan elektrikli araçlar hangileridir? Elektrikli araçların şarj kapasitesi ve şarj dolum süresi değişkenlik göstermektedir. Bu değişkenleri, üreticilerin kullandıkları ürün ve teknolojiler belirlemektedir. Küresel ısınma ile mücadele eden dünyamızı korumak ve daha temiz bir çevre için teknolojiler geliştirmek amacını benimseyen Skywell; teknolojiyi konfor, güvenlik ve yüksek kalite ile birleştirerek elektrikli araçlar üretmektedir. Otomotiv sektörünün yeni enerji kaynağı olarak belirtilen elektrikten güç alan araçlar başta ABD, Meksika, Güney Amerika, Almanya, İsrail, Avusturya ve Türkiye gibi birçok ülkede satılmaktadır.

Üstün konfor ve donanımın yeni enerji kaynağı ile birleştiği Skywell elektrikli araçlar, hızlı şarj özelliğini bulundurmaktadır. Bu özellik sayesinde 30 dakika sonunda %30 ile %80 arasında dolum sağlanmaktadır.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Konular

Üst