Web Analytics Made Easy - Statcounter
Neler yeni

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.
  • Satılık TOGG İlanlarınızı "Sahibinden TOGG T10X İlanları" Kategorisine ÜCRETSİZ Olarak Verebilirsiniz...

BÖLGE SAKİNLERİ SEVİNÇLİ : 'TÜRKİYE’DEKİ EN GÜZEL ARABALARDAN BİRİ'

Mehmet

Admin
Aldığı Beğeni
36

Fabrikanın açılmasını ise en çok o bölgenin sakinleri istiyor. Fabrikanın kurulmasıyla birlikte hem evlerinin değeri artan hem de yolları düzelen bölge sakinlerinden 73 yaşındaki Ömer Külüğü, "Yollarımız çok güzel oldu. Kurşunlu’dan, Mudanya’ya gidinceye kadar otoban oldu. O yan bariyerler, ortasını çiçeklendirmeler, yeşillendirmeler harika oldu. Oraları görüyoruz seviniyoruz’’ dedi.

Aynı yaştaki Güngör Genç ise, "Bir vatandaş olarak ben, gurur duyuyorum. Aklımıza hiç gelmeyen bir şeydi. Askeriyenin yeriydi burası. Geldi buraya TOGG’un fabrikasını kurdu. Türkiye’deki en güzel arabalarından biri. Ben arabayı gördüm. Arabaya bayıldım. Avrupa’dakilerle aynı değerde. Daha da güzel, daha da iyi. İnşallah Cumartesi günü Cumhurbaşkanı gelecek, açılışını yapsın sokağa çıksın. Ondan sonra daha da gururlanacağız’’ diye konuştu.

Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.