Web Analytics

Türkiye'nin TOGG Destek Forumu!

Yerli otomomobil TOGG'a dair merak ettiğiniz ne varsa hemen foruma üye olup topluluğa soru sorabilirsiniz!
  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.

Haber B-SUV Modeli Fiyatı Belli mi?

TOGGTR

Üye
Katılım
28 Ocak 2023
Mesajlar
20
Aldığı Beğeni
4
Puanları
0
B-SUV modeli fiyatı belli mi? Sorusu araba severlerin ilgisini çeken konular arasında yer almaktadır. Buna bağlı olarak da B-SUV araba modeli ve fiyatları araştırmalara konu olmaktadır. B-SUV model piyasaya yeni sürülmüş mini boyuttaki araçlara verilen isimdir. Bu araç modelindeki B harfi ise aracın boyutunu belirtmek amacıyla konulmuştur.

Son zamanlarda araba arayışı içinde olan pek çok kişi birçok farklı sebepten dolayı B-SUV model araçları tercih etmektedir. Özellikle şehir içindeki rahat kullanımıyla tercih edilen B-SUV modeli araçlar mini boyutta küçük bir hacme sahiptir. Bu model araçlar hem şehir içi hem de uzun yolculuklarda rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. Günümüzde pek çok kişi tarafından ilgiyle takip edilen B-SUV model araçlar için seri üretime başlandı. Böylece aracın fiyatı da merak konusu oldu.

togg-a-1864257.jpg

B-SUV Modeli Fiyatı Nedir?​

B-SUV modeli fiyatı belli mi? Sorusu hem araba arayışı içinde olan hem de meraklıların araştırdığı sorularda birisi olmuştur. B-SUV model araçların fiyatları pek çok farklı özelliği bakımından farklılık göstermektedir. Fiyatı etkileyen en önemli faktörlerin arasında renk yer almaktadır. Arabanın rengine bağlı olarak fiyat değişkenlik göstermektedir. Fakat genel olarak B-SUV model araçların 2023 model yılı tavsiye edilen anahtar teslim fiyatları 500.000 TL’den başlamaktadır. B-SUV araç modeli satın almak isteyen kişiler ve meraklıları için modelin fiyatı bu şekilde belirtilmiştir.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular Forum Tarih
Mehmet TOGG Genel 0 21
Mehmet TOGG Genel 0 16
Mehmet TOGG Genel 0 19
B-SUV 0 362
Mehmet B-SUV 0 377

Benzer konular

Son Konular

Üst