Web Analytics
Neler yeni
  • Türkiye'nin ilk ve tek "TOGG" Yardım ve Destek Forumuna Hoşgeldiniz. Bu Forumda "TOGG" hakkında her tür bilgiye ulaşabilir, sorunuza rahat ve hızlıca cevap bulabilirsiniz.

Asgari ücretli için TOGG modeli düşünülüyor!

LORD01

Yönetici
Moderatör
Katılım
22 Ocak 2023
Mesajlar
1
Aldığı Beğeni
8
Yaş
36

Asgari ücretli için TOGG modeli düşünülüyor!​

Geçtiğimiz günlerde hep konuşulan bir soruya TOGG yönetiminden cevap geldi. Uygun fiyatlı model gelecek mi? TOGG'un uygun fiyata satılacak modeli ne zaman gelecek? Bu tip sorular geliyordu. Hatta bazı kesimler "ne yerlisi, yerli olsa asgari ücretli alır" vs soruları geliyordu. Bunlar için açıklama yapıldı.

Evet arkadaşlar şu an hiç bir markanın elektrikli otomobilini ülkemizde asgari ücretli bir çalışanın alması zaten çok zor. Bu yüzden bütçeye uygun fiyatlı bir Togg üretilmesi bekleniyor. Çünkü ilk üretilen pazarlama taktiği olan en iddialı model ile piyasaya girilmesiydi. Kez Togg yönetimi de bunj yaptı. Bizce de doğru olan buydu. Ama ilerleyen zamanda zaten daha uygun fiyatlı bir Togg aracı her zaman da söylendi. Bizde bu gün sizlere o konuyu açıklayacağız.

TOGG yönetimi Asgari ücretli için daha ulaşılabilir bir modeli 2027 yılında tanıtacak. O zaman bu milli gelişmemizi yine kabul etmeyenler olacak. Emin olun ki amaç bizlere düşmanlık etmek. Siz sanıyor musunuz asgarî ücretliyi düşündüklerinden soruyorlar. Ama dediğim gibi yine de 2027 yılında da uygun fiyatlı Togg otomobili üretilecektir. Hatta şu an resimde de işaret ettiğim model bizce de bu modelin görüntüsü diyebiliriz.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.